kup teraz skok

Skoki spadochronowe w tandemie

Czego ludzie szukają w tandemach. Może rozrywki, sprawdzenia siebie, znalezienia odpowiedzi „czy ja tez tak potrafię”, „inni spróbowali to i ja też”, „koleżanka powiedziała, że to nie dla mnie – a ja jej udowodnię, że dam radę”, „później może nie być okazji”, a może po prostu nie wiedziałem(łam), że w Polsce można skoczyć w tandemie. 
Przez wiele lat skakania z pasażerami zauważyłem, że ludzie przyjeżdżają na tandemy bo jest to najprostszy sposób zrealizowania marzeń z dzieciństwa: „jak będę duży to chciałbym skoczyć z samolotu”. 
Kiedyś aby skoczyć ze spadochronem, trzeba było ukończyć kurs, zaliczyć teorię, przejść specjalistyczne badania lekarskie, być członkiem aeroklubu, itd.. Teraz jest to dużo prostsze, po prostu można umówić się na skok już parę dni wcześniej.
Jeżeli chcesz zrealizować swoje marzenia – przyjedź do nas!

Jak przebiega skok tandemowy: krok po kroku z punktu widzenia tandem pilota.
Dzwonicie do nas z pytaniem „czy to prawda, że skaczecie w Przasnyszu co weekend”. Kolejnym pytaniem jest „czy to bezpieczne” i da się „zrobić niespodziankę mojemu mężowi”. 
Odpowiadamy „pewnie, że tak”. Wszyscy pracownicy strefy spadochronowe w Przasnyszu są skoczkami spadochronowymi bądź skakali jako pasażer w tandemie. Możemy opowiadać o naszych osobistych wrażeniach a nie tych przeczytanych w prasie bądź znanych z opowiadań innych. Następnie uzgadniamy wolny termin, szczegóły dojazdu oraz odpowiadamy na wszystkie pytania i wątpliwości. Umawiamy się na skok. 
A co na miejscu ? Oczywiście przygotowanie do skoku czyli omówienie  jak to będzie przebiegało, przymierzenie kombinezonu, dopasowanie uprzęży no i do samolotu.
W czasie lotu na 4000m  tandem piloci umilą podróż, przypną do siebie i pomogą opuścić samolot w odpowiednim czasie.
Najlepszym rozwiązaniem na uwiecznienie tych niezapomnianych chwil jest pamiątka w postaci filmu i zdjęć. Pytają nas co jest lepsze: kamera z ręki instruktora czy zewnętrzny kamerzysta. Nie ma idealnej odpowiedzi: jedno i drugie utrwalą Wasze uśmiechnięte miny po prostu z innej perspektywy. Przy opcji filmowania z ręki instruktora dodatkowo nagramy przebieg lotu na otwartej czaszy.